MEDİKAL KABİNLER

Çok Kişilik Kabinler

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre 6 kişiden 20 kişiye kadar değiştirilebilen tasarımlarımızla HBOT kabinlerimiz EN 14931 standartlarına uygun şekilde üretilmekte olup, ancak üretim sonrası testleri eksiksiz tamamlandığında teslim edilmektedir.

 

Kabinlerin içinde tedavi gören hastalarımızın öncelikli olarak güvenlikleri, sonrasındaysa tedavileri boyunca konforlu olmaları için mühendislik ekibimiz ile geliştirmelerimize ara vermeden devam etmekteyiz.

 

Müşterilerimizi, çeşitli ihtiyaçları doğrultusunda üretim başlamadan önce tasarım aşamasına dahil olmalarını ve özelleştirme çalışmalarında en başarılı sonuca ulaşmak için dizayn stüdyomuza gelmelerini teşvik ediyoruz.

Özellikler

 

 Ağırlık8 – 20 ton
Çalışma Basıncı2.0 bar – 6.0 bar
Test Basıncı4.0 bar – 10.0 bar
 Çap2 m – 2.5 m
 Uzunluk4.0 m – 8.5 m
 Kapasite6 – 20 kişi
 EkstralarOtomasyon
 SertifikalarPED + Medical CE

Tek Kişilik Kabinler

Tek başına tedavi görmek isteyen veya sağlık şartlarından ötürü tek başına tedavi görmesi gereken hastalarımız için tam veya yarım akrilik çözümlerimizle güvenlik standartlarını en ön planda tutarak en konforlu HBOT tecrübesini sunuyoruz.


Çok kişilik kabinlere kıyasla daha kısıtlı bir alan olması sebebiyle hastalarımızın tedavi boyunca rahat etmeleri için sağladığımız seçenekler arasında klima kontrolü ve eğlence sistemleri mevcut bulunmaktadır.

 

Özellikler

 

 Ağırlık1 – 2 ton
Çalışma Basıncı2.0 bar – 3.0 bar
Test Basıncı4.0 bar – 6.0 bar
 Çap1.3 m – 1.8 m
 Uzunluk2.0 m – 2.5 m
 Kapasite1 kişi
 EkstralarOtomasyon
 SertifikalarPED + Medical CE

Evcil Hayvan Kabinleri

Tıpkı bizler gibi sevgi dolu dostlarımız için de en yüksek güvenlik önlemlerini alarak imal ettiğimiz evcil hayvan kabinlerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş özellikleri ile tüm canlılar için hiperbarik oksijen tedavisine ulaşmak artık mümkün.

At Kabinleri

Profesyonel yarışçı atları gibi büyük hayvanlar için geliştirdiğimiz çan ve dikdörtgen hiperbarik kabinlerimiz ile artık değer verdiğimiz tüm hayvanlar hiperbarik oksijen tedavisinden faydalanabilecekler. ABD’de uzun süredir yarış atlarında meydana gelen sakatlıkların hızla tedavi edilmesi için kullanılan hiperbarik kabinlerinin giderek yaygınlaşmasının yanında, geliştirdiğimiz mobil kabin çözümü ile yaralı hayvanların nakledilmesi sorunu da artık geride kalmıştır.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Bizimle İletişime Geçin