MEDİKAL ÜRÜNLER

Buharlaştırıcılar

Ürünlerimiz CE sertifikalandırılmış ürünler olmakla birlikte yüksek verimli sonuçlar için tasarlanmıştır.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda opsiyonel elektrik ısıtıcısıyla birlikte verilmektedir. Güvenlik kriterlerini etkilemeyecek şekilde alüminyumdan imal edilmektedir.

Krojenik Gaz Tankları

5-42 bar arasındaki farklı çalışma basınçları için tasarlanmış ve 2014/68 / EU Basınçlı Ekipmanlar Avrupa Direktifi‘ ne göre sertifikalanmıştır. İç yapı östenitik paslanmaz çelikten yapılmakla birlikte, ısı yalıtımı yalıtım malzemeleri ve yüksek vakum kullanılarak iki parça arasındaki bölmeye dolgu şeklinde aktarılır.

Yatak Başı Üniteleri

Yatak başı ünitelerimiz patentli olmakla birlikte hasta konforu ve kolaylığı baz alınarak dizayn edilmiştir. Ünitelerin üst ve alt kısımlarındaki mekanik oluklar sayesinde çeşitli medikal ekipmanların takılıp, çıkarılması kolaylaştırılmış olmakla birlikte estetik tasarımı korunmuştur.

Medikal Gaz Prizleri

Medikal gaz çıkışları 2 parçadan oluşmaktadır. Bu sayede bir tanesi bakım için ayrılsa dahi “çek valfi” sistemi ile sızıntıların önüne geçilmektedir. Her gaz için ayrılan çıkışlar sayesinde gazlar birbirlerine karışmaz. Koruyucu kapak ve vidalar pirinçten imal edilmişken indeks pinleri paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Detaylı Bilgi İçin